ניקיון דירות לאחר שיפוץ

כמה עולה ניקיון דירות לאחר שיפוץ

 ניקיון דירות לאחר שיפוץ
ניקיון דירות לאחר שיפוץ

כל מי שעובר לבית חדש הטעון שיפוץ יסודי ומפרך, יודע שלאחר המלאכה הגדולה וכל השיפוצים והבניות, יצטרכו לבוא ולנקות את הכל. יהיו אנשים שישנסו מותניים וייקחו את העבודה הזו על עצמם, ויהיו כאלו שיפנו לחברות של ניקיון דירות לאחר שיפוץ. יש להבדיל בין ניקיון דירה רגיל לבין ניקיון במקרים כאלו, שכן מדובר לא רק בלשאוב אבק ולהעביר סמרטוט, אלא גם יש דרישה לסלק עודפי בניה, טיח, שברי שיש ועוד פסולת בניה שלא נתקלים בה בניקיון יומיומי.

במה תלוי מחיר הניקיון

מחיר של ניקיון דירות לאחר שיפוץ יכול להיות מאוד תלוי בכמה גורמי מפתח רלוונטיים. ראשית, צריך לקחת בחשבון את גודל הדירה. אם זה בית קרקע גדול, מן הסתם המחיר יהיה גבוה בהתאם. אלמנט נוסף שיש לציין הוא רמת הלכלוך והבלגאן שנשאר אחרי השיפוץ. ככל שיש יותר לכלוך שנשאר מאחור, יצטרכו עובדי הניקיון לטרוח יותר ולכן יגבו תשלום גבוה יותר ו/או על שעות עבודה נוספות. כמובן, העבודה שהם יצטרכו לטרוח ולעשות במקומות שונים בבית תהיה שונה. לא דומה חדר האמבטיה לחדרי השינה, ולא דומה העבודה שיצטרכו לעשות במטבח כמו הסלון. מה שאומר, שכל אזור בבית דורש תשומת לב שונה.

מתי זה יהיה כדאי לפנות אל חברה של ניקיון דירות לאחר שיפוץ?

אם הבית שאתם עוברים אליו עבר שיפוץ מחדש או עשיתם שינוי בעיצוב-הפנים של הבית שהשאיר לכם לכלוך ובלגאן מאחור, כדאי שתפנו אל חברת ניקיון מקצועית בתחום זה ולא תיקחו את המושכות לידיים. אמנם תצטרכו להשקיע בכך סכומי כסף לא קטנים במיוחד, אך התגמול שיינתן לכם בסופו של יום יהיה לעין ערוך גבוה לעומת מה שאתם יכולים לעשות. חברת ניקיון טובה ומקצועית מחזיקה בכלים ואמצעי ניקוי שאין בבתים פרטיים או בסופרים. מדובר באמצעים מקצועיים ומשוכללים שייועדו רק לזה, המופעלים בידי אנשי מקצוע שיקפידו להיזהר על הרצפות ושאר פריטי הבית בבואם לנקות.