המרת קלטות

למה להמיר את קלטות הווידאו שלכם, ולמה לעשות את זה היום?

אם יש לכם קלטות וידאו שעליהן מוקלטים הרגעים היפים של החיים שלכם, אתם לבטח מכירים גם את כל הרגישויות של קלטות הווידאו. אתם מכירים את החוויה של סרט וידאו שנתקע במנוע הווידאו ופשוט משמיד את קטע הסרט הזה לנצח. אתם מכירים את הנפילה הדרמטית באיכות סרטי הווידאו בכל יום שעובר, רק מעצם העובדה שהם חשופים לאוויר. על כל אלה אתם יכולים להתגבר באמצעות המרת קלטות הווידאו שלכם למדיה דיגיטלית, וככל שתקדימו לעשות זאת, כך תוכלו לעצור את הזמן בתהליך ההתדרדרות של איכות סרטי הווידאו הללו.

סימני הזמן של סרטי הווידאו

בואו נחשוב לרגע מתי יצאו מכשירי הווידאו מחיינו. על פי הנאמר באתר http://www.memoriz.co.il מדובר כבר בעשור או עשור וחצי שכמעט ולא נעשה כל שימוש בסרטוני וידאו. עשור וחצי, קרי 15 שנה שהסרטים שלכם יושבים היכן שהוא בתוך ארגז ללא כל שימוש, סופגים לחות, אבק ומולקולות של חמצן שפוגעים באיכות הסרט בכל יום שעובר. כמה פוגעים? בואו ניזכר באותן קלטות וידאו שעשינו בהן שימוש כשעוד היו קיימים מכשירי וידאו. יכולתם לקנות סרט וידאו חדש בחנות וליהנות מאיכות צפייה נהדרת (לפחות על פי הסטנדרטים של אז), וכעבור לא יותר ממספר חודשים כבר הייתם מתחילים לזהות את סימני הזמן על סרטי הווידאו – נקודות, שריטות, קפיצות ושלל הפרעות אחרות בסרט. עכשיו דמיינו מה יכול לקרות לסרטים האלה במשך 15 השנים האחרונות בהן הם ישבו ללא תנועה בארגז.

קלטות וידאו

ממירים את הקלטות ועוצרים את הזמן

קלטות הווידאו שלכם הולכות ונשחקות ככל שעובר הזמן, אבל יש לכם מה לעשות עם זה. באבחת החלטה אחת, תוכלו למסור את כל קלטות הווידאו שלכם לגורם מקצועי כמו מימוריז, וליהנות מהאפשרות להמיר את כל קלטות הווידאו שלכם למדיה דיגיטלית. בו ברגע שאתם ממירים את קלטות הווידאו אתם למעשה עוצרים את הזמן ועוצרים את תהליך השחיקה של קלטות הווידאו. את השחיקה שהתרחשה עד כה כבר לא ניתן להחזיר לאחור, אבל בהמרה של קלטות הווידאו היום, תוכלו לחסוך את השחיקה של מחר ושל כל השנים שיחלפו עד שתיזכרו שוב באפשרות של המרת הקלטות למדיה דיגיטלית.

זאת על כן, הסיבה שבגינה אתם רוצים להמיר את קלטות הווידאו שלכם ולעשות את זה כבר היום, לפני שהנושא יחלוף מראשכם ויחזור אליו שוב כשהקלטות כבר יאבדו כל ערך.