ספה מרופדת

חשיבות ריפוד הספות

יש שיחשבו על הצורך לרפד את הספות כמטלה מבאסת שפשוט צריך לעבור אותה, ויש שיבינו שנפלה בידיהם ההזדמנות לחדש לחלוטין את עיצוב הסלון מבלי לקנות סלון חדש. ריפוד הספות שלכם הוא אחד מפריטי העיצוב החשובים בסלון ובבית כולו והאפשרות שלכם לרפד את הסלון מחדש פותחת בפניכם פתח לעצב מחדש את הבית ולשנות את האווירה בקלות רבה יחסית.

 

שינוי אווירה דרך הריפוד

השפעתם של פריטי עיצוב על העיצוב הכולל של המרחב, נקבעת על פי מספר פרמטרים שכל מעצב פנים מכיר, אך אחד הפרמטרים המרכזיים בהיבט זה הוא שטח הפנים של פריט העיצוב. ככל שמדובר בפריט גדול יותר, כך השפעתו תהיה משמעותית יותר. גובה הפריט והמיקום שלו אל מול העיניים גם הוא משפיע על עוצמת העיצוב שלו, אך בראש ובראשונה זהו הגודל. ריפוד הספה שלכם הוא פריט בעל שטח פנים גדול מאוד שגם ממוקם במרכז הסלון במרכז תשומת הלב. בדיוק כפי שהריפוד המיושן והקרוע פגע מאוד באווירה בסלון וגרם לכם להרגיש שאתם חיים במקום לא אסתטי, כך גם יכול ריפוד מחדש של הספות שלכם לעשות את הפעולה ההפוכה ולהעניק לכם את התחושה של בית מעוצב על פי טעמכם ובסטנדרטים הגבוהים ביותר. על כך תוכלו לקרוא עוד באתר https://www.ripod.co.il/.

ספה נקייה

אפשרויות עיצוב מחדש דרך ריפוד ספות

אחד הדברים החשובים שאתם רוצים לזכור כאשר אתם ניגשים אל המשימה של ריפוד הספות שלכם הוא שאתם לא מחוייבים כלל וכלל לריפודים הקודמים. לא משנה מה היה צבע הריפוד הקודם, לא משנה מה היה סוג הבד והמרקם ולא משנה מה היה סגנון העיצוב שלו, כעת כשאתם מרפדים את הספות מחדש, אתם יכולים להחליט על צבע חדש, מרקם חדש, סגנון עיצוב חדש וכל עיטור חדש שעולה בדעתכם. על שלל האפשרויות העומדות בפניכם תוכלו לקרוא באתר https://www.ripod.co.il/, אבל בגדול, אתם יכולים להפוך למשל ספה מיושנת ללא אופי עיצובי מיוחד כלשהו לספת וינטג' עם עיטורי קפיטונז' בריפוד אדום בורדו שפשוט לא ניתן יהיה להסיר ממנו את העיניים.

לחילופין, אם אתם מעדיפים את העיצוב הסולידי, תוכלו להפוך את הסלון שלכם לסלון כפרי לחלוטין עם צבעים מעודנים שמרגיעים את העין והנשמה ובעיצוב מינימליסטי שמשדר פשטות וצניעות. כל האפשרויות עומדות בפניכם ומרגע שאתם מסירים את הריפוד הישן ועומדים מעל הספה עם הריפוד החדש, יש לכם את ההזדמנות לעשות קסמים ולייצר לעצמכם את הספה החדשה שאתם חולמים עליה.